Gizli Kamera Modelleri

gizli kamera saat modelleri ile bundan böyle dilediğiniz ortamda istadiğiniz zaman video kaydı yapabilirsiniz. gizli Kameranızı yanınızda taşıyabilirsiniz. günümüz teknolojisiyle bundan sonra kol saatinin içine yerleştirilen gizli kamera saat modülü ile gece görüşlü hareket sensörlü hatta full hd video çekme imkanına sahipsiniz.
gizli kamera saat modelleri ithal ürünler olup özel kutusunda ülkemize gelmektedir. Bazı modelleri kendinden hafızlı bulunduğu gibi bazı modeller ise hafıza kartı desteklemektedir. Tabiki hafıza kartlı modeller aşırı daha başarılı modellerdir. genelde 32 gb sd kart destekleyen bu modeller ile çok aşırı daha uzun zaman video çekimi yapabilirsiniz.
saklı kamera saat modelleri ile sadece video çekimi değil tıpkı sürede resim çekebilir yalnızca ses kaydı da yapabilirsiniz.
gizli kamera saat modellerinin umumi niteliklerini şu biçimde sıralayabiliriz :
1080 full hd kamera
Fotoğraf makinası
Ses kayıt aparatı
Web kamerası
Flash bellek
Artırılabilir hafıza
bağımsız batarya yardımı ile uzun zaman kayıt
çıkartılabilir bellek kartı
32 gb\`a kadar destekler
4 saat kesintisiz video çekimi
çok sayıda model gizli kamera saat modelinin niteliklerini bu şekilde sıralamamız mümkün.
saklı Kamera Gözlük

Yeni moda olan gözlük kamera popüleritesi artması nedeniyle geliştirilerek gece görüşlü full HD benzeri özellikler eklenmiştir. Hatta camları değiştirilerek numaralı cam takılır bir duruma gelmiştir.
bilhassa yaz aylarının gelmesiyle güneş gözlüğü gizli kamera modelleri daha çok tercih edilir duruma gelmiştir. gizli kamera gözlük ile hem full hd çekim yapabilir hem de ses kaydı yapabilirsiniz. Sesli full hd görüntü çekmesi sebebiyleçok fazla tercih edilen saklı kamera gözlük modellerine her geçen gün yenileri eklenmektedir.
Yeni model saklı kamera gözlük modellerinde bundan böyle fer ayarı bulunmakta. çok gün ışığı olan ortamlarda örnek olarak plaj çeşidi yerlerde kamera ışığı kendsi ayarlayarak netliği korumaktadır.
genel şekilde saklı kamera gözlük modellerinin nitelikleri şu şekilde sıralanabilir :
• Gözlük video kamera hd
• Fotoğraf makinesi
• Gözlük camı değiştirilebilir
• 720\\480 720/1280 HD çözünürlük
• Video formatı AVi
• 32 Gb\`a kadar tf kart destekler
• Lens kamera ortada
• Tek tuş çalıştırma
• Program gerektirmez pcde tak çalıştır
• Video ve fotoğrafların altında
• Saat ve tarih günceldir
saklı kamera gözlük modellerinin bir çoğunda hafızanın sd kartı ile genişletilmesi itibarı ile günlerce cazibe yapabilmektesiniz. isterseniz video değilde yalnızca resim çekimi de yapabilmektesiniz.
Bu muhteşem özelliklerle saklı kamera gözlük modelleri saklı kamera sektöründe yeni bir çığır açmaktadır.
saklı kamera çeşitleri

saklı kamera memleketimizde artık birçok eşyanın içerisinde bulunur. fakat azami kullanılan saklı kamera çeşiterini sıralamak gerekirse
• gizli kamera saat
• saklı kamera kalem
• saklı kamera masa saati
• Duvar saati saklı kamera
• Mini saklı kamera
• Wifi saklı kamera
• ıP saklı kamera
Modellerini sayabiliriz.
Esasında saklı kamera çeşitleri bundan böyle kişiye özel imalatlar yapıldığı için kısıtlanamaz şekildedir. halk arasında maksimum adlandırılan ve kullananları sıralamış olduk.
saklı kamera çeşitleri ihtiyaca göre sıralanmaktadır gerçekte ihtiyacınıza göre modeli belirlemeniz azami seçim olacaktır. mesela bebek bakıcınızı izlemek için almanız gereken gizli kamera modeli bilhassa wifi durumuna sahip olmalıdır. Bulunduğunuz her yerden evinizi bakıcınızı takip etme imkanı sağlıyor size. yine tıpkı örnekten yola çıkarsak bebek bakıcınızı takip için alacağınız saklı kamera da gece görüşü olmasına gerek yok.
Yukarıda saklı kamera çeşitlerini seçerken kısaca nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamaya çalıştık bu izah hem tam olarak işinizi görecek gizli kamerayı almanız hem de çok nakit ödemenizi önlemek içindi.
Gece görüşlü full hd cazibe oluşturan bir saklı kamera ile yalnızca full hd çekim oluşturan lakin gece görüşü olmayan kamera içinde fiyat farkı mutlaka olacaktır. Bu nedenle gizli kameranızı hangi amaçla kullanacağınızı net olarak tespit etmeniz gerekir.
kelime sayısı: 508

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s