Anahtarlık Gizli Kamera

Anahtarlık Gizli Kamera

gizli kamera anahtarlık şekilde malum çeşit çeşit anahtarlık içerisine yerleştirilmiş modül kameralar ile bundan böyle araba anahtarlığınız gibi kameranızı elinizde taşıyabiliyorsunuz.
Teknolojinin iyiden iyiye gelişmesiyle anahtarlık içerisine yerleştirilen kamera ile gece video çekimi fotoğraf çekimi hatta ses kaydı dahi yapabilmektesiniz. Hd video çekimi yapabilen gece görüşlü anahtarlık kamera ile istediğiniz ortamda arzuladığınız benzeri videolarınızı çekebilirsiniz.
Piyasada HD hatta gece görüşlü olarak tanımlanan ancak fiyatları aşırı gülünç rakamlar olan kameralar bulunmakta. Biz sizin yerinizde olsak bu tür ilanlara ve ya sitelere saygınlık etmeyiz.
sebebini merak ediyorsanız mantık olarak düşündüğünüz de hem HD hem gece görüşlü olan bir kamera minimum 150 tl altında olamaz tabi ki birde daha öncede bahsettiğimiz bunun gibi garantili olması hususu mevcut bu kriterleri göz önüne aldığınızda ne demek istediğimizi daha net anlayabilirsiniz.
Anahtarlık şeklinde gizli kamera modellerinin genel nitelikleri şu biçimde sıralanabilir:

AVı 720 x 480 / 30 fps
Harekete duyarlı video modu
Gece Görüş özelliği
Web kamera özelliği
Batarya: şarj edilebilmektedir
USB bellek şekilde kullanılır
16 Gb hafıza kartı destekler

Tabi ki ucuz olan anahtarlık gizli kamera modelleri de bulunur bu modellerde çoğunlukla gece görüşü olmamakta harekete duyarlı değillerdir. sırf video çekimi ve ses kaydı yapabilmenizi sağlıyor. şayet sırf video çekimi yapacağım derseniz bu hesaplı anahtarlık kamera modelleri sizin işinizi görecektir. Bu modellerin fiyatları da genel olarak 50 ile 65 Tl arasında değişmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s