Gizli Kamera

Gizli Kamera

gizli kamera dendiğinde akla ilk gelen kişilerin birbirlerini fark edilmeden video kaydına almalarıdır. Aslında saklı kamera dediğimiz cihazlar güvenlik amaçlı kullanımlar için ithal edilmiş cihazlardır.
yasal olarak ithal edilmiş gizli kamera şekilde bilinen cihazlar ev, işyeri, araç vs. benzeri ortamları takip edebilmek güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılmalıdır. Hem üretim hem de ithal ediliş amacı budur. örnek olarak saklı kamera ile bebek bakıcınızı takip edebilir bebeğinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ofisinizi dükkanınızı 7/24 denetim altında tutabilirsiniz. üstelik gelişen teknoloji ile bu güvenlik işlemlerinizi anlık olarakta yapabiliyorsunuz. Wifi özelliğiyle saklı kameranızı anlık olarak takip edebiliyorsunuz.
gizli kamera modelleri ile her çeşitli ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. ülkemizde saklı kamera şekilde adlandırılmasının sebebi yukarıda belirttiğimiz konular içindir. Bu cihazların asıl ismi güvenlik kamera modelleridir. gizli kamera şekilde bilindiği için bizde yazımızda bu cihazlara gizli kamera modelleri olarak yazıyoruz. gizli kamera aslında bir modüldür. Bu modül istenilen cismin eşyanın içerisine yerleştirilerek uygulandığında ismi saklı kamera olmakta.
zamanımızda bir çok satıcı sadece modül tarafını ithal etmekte ve müşterisiniz istediği eşyanın içerisine yerleştirerek satmaktadır. Bu biçimde piyasada bilinenin dışında kendinize özgü bir saklı kameranız olmanın beraberinde üzerinizde ya da bulunduğunuz ortamda saklı kamera olduğunu kimse anlayamamaktadır.
http://www.gizlikameram.org sitesinde istediğiniz özelliklerde ve arzuladığınız eşya içerisinde kamera temin etmeniz olasıdır. üstelik bu saklı kamera modelleri iki sene garantili olduğu için rahatlıkla paranızı boşa harcamadan kullanabilme imkanınız bulunmakta.

kelime sayısı: 209

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s